За нас

Ningbo Iclipper Electric Appliance Co., Ltd.

iClipper е производител на машинки за коса со седиште во Кина, кој е специјализиран за дизајнирање, истражување и развој на одлични шишиња за коса од 1998 година.

Воведување на нашата компанија

iClipper е производител на машинки за коса со седиште во Кина, кој е специјализиран за дизајнирање, истражување и развој на одлични машини за сечење коса од 1998 година. Нашите производи се осигурани од меѓународниот систем за квалитет ISO9001 и меѓународната организација за проверка на квалитетот. iClipper поседува многу домашни и меѓународни патенти за своите уникатни технологии.

iClipper технологија

iClipper создава технологија „Acute Angle Mute blade“, која носи брзи и високоефикасни перформанси на сечењето на косата со низок шум на сечилото. Моторот за возење од сребро и легура на паладиум обезбедува работа со голема брзина и гарантира супер долг животен век.

НИЕ СМЕ КРЕАТИВНИ

НИЕ СМЕ СТРАСНИ

НИЕ СМЕ РЕШЕНИЕТО


Претплатете се на нашиот билтен

За поддршка за нарачка или какви било прашања во врска со производите на нашата страница, испратете ни е-пошта или испратете ни порака и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Следете нè

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03