Контакт - Ningbo Iclipper Електрични апарати копродукции, ООД

Контактирајте не

Ningbo Iclipper Електрични апарати копродукции, ООД

адреса

No.99 Zhongxing Исток Road, Xikou Таун, Ningbo, провинција Жеџијанг, Кина

Е-пошта

телефон

Продажба: 86-574-88868839

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?