Бежичен Коса Clipper-A8s

Бежичен Коса Clipper-A8s

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

бренд iClipper
модел A8s
боја Црно-бел
Напон 220V / 50Hz, 110V / 60HZ
сертификација CE / CCC / ROHS / FCC
функција Бежичен ножици коса
Нож Керамички и титаниум ножеви
мотор DC мотор

Основни детали
Напојување:
Електростопанство
Место на потекло:
Жеџијанг, Кина (континентална)
Името на брендот:
iClipper
Број на моделот:
A8s
Точка Име:
Бежичен Клипер коса
Боја:
Црно-бел
Сертификација:
CE / RoHS / FCC / благајнички
Блејд:
Керамички титаниум сечилото
Време на полнење:
4 часа
време:
4 часа
Напон:
110V-220V 50Hz / 60Hz
батеријата:
2000mAh литиум батерии
MOQ :
2000pcs
енергија:
8W
за пакување и испорака
Пакување Детали
Количина / ЦТН (парчиња) 20pcs 
Бруто тежина (kg) 12.2kgs 
Нето тежина (kg) 11.7kgs 
мерка (cm) 50x48x35cm 
1 x 20'ft (парчиња) 6660PCS / 333CTNs 
1 x 40'ft (парчиња)
1 x 40HQ (парчиња) 16180PCS / 809CTNS 
боја кутија големина 239 * 229 * 65mm
Порт
Ningbo Порт
олово време:

Кол (парчиња) 1-2000 2001 - 6000 > 6000
Est. Време (ден) 30 60 Треба да се преговара

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи