Бежичен Коса Clipper-A9s

Бежичен Коса Clipper-A9s

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

бренд iClipper
модел A9s
боја бела / црна
Напон 220V / 50Hz, 110V / 60HZ
сертификација CE / CCC / ROHS / FCC
функција Бежичен ножици коса
Нож Керамички и титаниум ножеви
мотор DC мотор

Основни детали
Напојување:
Електростопанство
Место на потекло:
Жеџијанг, Кина (континентална)
Името на брендот:
iClipper
Број на моделот:
A9
Точка Име:
LED дисплеј коса стригач
Боја:
Црно-бел
Време на полнење:
4 часа
време:
4 часа
Блејд:
Керамички титаниум сечилото
Напон:
110-240V 50 / 60Hz
Сертификација:
CE / благајнички / ROHS / FCC
батеријата:
2000mAh Литиум батерија
енергија:
8-10W
MOQ :
2000pcs
за пакување и испорака
Пакување Детали
Количина / ЦТН (парчиња) 20pcs 
Бруто тежина (kg) 11.5kgs 
Нето тежина (kg) 11kgs 
мерка (cm) 52 × 42,5 × 48.5cm 
1 x 20'ft (парчиња) 5233pcs 
Пакување 261ctns 
1 × 40'HQ 12710PCS 
CTNS / HQ 635CTNS / HQ
Порт
Ningbo Порт
олово време:

Кол (парчиња) 1-2000 2001 - 6000 > 6000
Est. Време (ден) 30 60 Треба да се преговара

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи