Бежичен Коса Clipper-T3

Бежичен Коса Clipper-T3

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

бренд iClipper
модел Т3
боја Бело / црно
Напон 220V / 50Hz, 110V / 60HZ
сертификација CE / CCC / ROHS / FCC
функција Бежичен ножици коса
Нож Керамички и титаниум ножеви
мотор DC мотор

Основни детали
Напојување:
Електростопанство
Место на потекло:
Жеџијанг, Кина (континентална)
Името на брендот:
iClipper
Број на моделот:
Т3
Точка Име:
домашна употреба Коса Clipper
Боја:
Црно-бел
Сертификација:
CE / ROHS / FCC / благајнички
Блејд:
Керамички титаниум сечилото
Време на полнење:
3-4 часа
време:
3-4 часа
енергија:
8W
батеријата:
2000mAh Литиум батерија
Главни производи:
Човекот Коса Clipper
Напон:
110-240V 50 / 60Hz
за пакување и испорака
Пакување Детали
Количина / ЦТН (парчиња) 20pcs 
Бруто тежина (kg) 12.5kgs 
Нето тежина (kg) 11.5kgs 
мерка (cm) 56 × 42.5x32cm 
1 x 20'ft (парчиња) 7340pcs 
Пакување 367ctns 
1 × 40'HQ 17840PCS 
CTNS / HQ 892
Порт
Ningbo Порт
олово време:

Кол (парчиња) 1-2000 2001 - 6000 > 6000
Est. Време (ден) 30 60 Треба да се преговара

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи