Безжична машинка за коса

 • IClipper-K6 Професионален метален бербер користи електричен тример за коса што се полни

  IClipper-K6 Професионален метален бербер користи електричен тример за коса што се полни

  Суштински детали Обезбедена услуга по продажбата: бесплатни резервни делови Гаранција: нема, 1 година Примена: автомобил, хотел, домаќинство Извор на напојување: USB, батерија, електрично напојување: електрична енергија Место на потекло: Жеџијанг, Кина Име на брендот: OEM Број на модел: K6 Име на артикал: Професионална метална машина за коса Боја: Сребрена сечила: челично сечило 440C Батерија: 2500mAh литиумска батерија Мотор: 390PA-4447V Брзина: 5500~5800RPM Испорака: 40 дена Напон: 100-240C Напон: 100-240
 • Iclipper-K2S USB Професионална машина за шишање бербер Електрична безжична LCD тример за коса Златна сребрена Сите метални машинки за коса

  Iclipper-K2S USB Професионална машина за шишање бербер Електрична безжична LCD тример за коса Златна сребрена Сите метални машинки за коса

  Суштински детали Обезбедена услуга по продажбата: бесплатни резервни делови Гаранција: 1 година Материјал на сечилото: не'рѓосувачки челик Примена: RV, хотел, комерцијален, Се пере во домаќинство: НЕ Извор на енергија: USB, Електрична апликација контролирана: НЕ Максимално времетраење: 61-90 мин. Набавка: електрична енергија, USB, батерија, електрична енергија Место на потекло: ZHE Име на брендот: Iclipper Број на модел: K2s Име на производ: Професионална машинка за косач за коса Клучен збор: машинка за коса Материјал: нерѓосувачки челик Време на полнење: 3 часа Сечило: не'рѓосувачки челик Ма...
 • Iclipper- K38S златна машина за сечење коса Безжична метална електрична клиперс Машка безжична професионална машинка за коса

  Iclipper- K38S златна машина за сечење коса Безжична метална електрична клиперс Машка безжична професионална машинка за коса

  Суштински детали Обезбедена услуга по продажбата: бесплатни резервни делови Гаранција: 1 година Материјал за сечилото: Керамички Примена: RV, Хотел, Комерцијален, Се пере во домаќинство: НЕ Извор на напојување: Електрична апликација-Контролирана: НЕМА Максимално времетраење: 30-60 минути Напојување: електричен Место на потекло: ZHE Бренд: Iclipper Број на модел: K38S Име на производ: Професионална машинка за косачка Боја: злато Клучен збор: Материјал за сечење коса Материјал: нерѓосувачки челик Време на полнење: 3 часа Сечило: материјал од не'рѓосувачки челик Пристап...
 • IClipper-K54NTS Целосно метален бербер Професионален стригач за коса Електричен безжичен LCD тример за коса Златна сребрена машина за сечење коса

  IClipper-K54NTS Целосно метален бербер Професионален стригач за коса Електричен безжичен LCD тример за коса Златна сребрена машина за сечење коса

  Суштински детали Обезбедена услуга по продажбата: бесплатни резервни делови Гаранција: 1 година Материјал за сечилото: Керамички Примена: RV, Хотел, Комерцијален, Се пере во домаќинство: НЕ Извор на напојување: Електрична апликација-Контролирана: НЕМА Максимално времетраење: 30-60 минути Напојување: електричен Место на потекло: ZHE Бренд: Iclipper Број на модел: K54NTS Име на производ: Професионална машинка за косачка Боја: злато Клучен збор: Материјал за сечење коса Материјал: нерѓосувачки челик Време на полнење: 3 часа Сечило: материјал од не'рѓосувачки челик Акц...
 • IClipper-Y11S Целосно транспарентен Професионален безжичен комплет за сечење коса Тример за коса за берберница

  IClipper-Y11S Целосно транспарентен Професионален безжичен комплет за сечење коса Тример за коса за берберница

  Суштински детали Обезбедена услуга по продажбата: бесплатни резервни делови Гаранција: 1 година Материјал на сечилото: јаглероден челик Примена: RV, хотел, комерцијален, може да се пере во домаќинство: НЕ Извор на енергија: Контролирана со електрична апликација: НЕ Приватен калап: Да Максимално времетраење: >90 минути Напојување: електрично Место на потекло: ZHE Име на брендот: Iclipper Број на модел: Y11S Име на производ: Боја Професионална машинка Боја: зелена, црвена, жолта, сина Клучен збор: Материјал за сечење коса: нерѓосувачки челик Време на полнење: 3 часа Сечило: не'рѓосувачки .. .
 • IClipper-Y62 Професионални електрични безжичен берберски машинки за коса со нула празнина за сечење коса за мажи

  IClipper-Y62 Професионални електрични безжичен берберски машинки за коса со нула празнина за сечење коса за мажи

  Суштински детали Обезбедена услуга по продажбата: бесплатни резервни делови Гаранција: 1 година Материјал за сечилото: Керамички Примена: RV, Хотел, Комерцијален, Се пере во домаќинство: НЕ Извор на напојување: Електрична апликација-Контролирана: НЕМА Максимално времетраење: 30-60 минути Напојување: електричен , литиумска батерија од 2500 mAh Место на потекло: ZHE Име на брендот: Iclipper Број на модел: Y6 Име на производ: Професионална машинка за косачи Клучен збор: Материјал за коса Материјал: нерѓосувачки челик Време на полнење: 3 часа Работно време: 4 часа Блад...
 • iClipper-K32s Професионални машинки за коса Тример за мажи Безжична машинка за стилисти и бербери Машина за шишање

  iClipper-K32s Професионални машинки за коса Тример за мажи Безжична машинка за стилисти и бербери Машина за шишање

  Суштински детали Обезбедена услуга по продажбата: бесплатни резервни делови, гаранција за враќање и замена: 1 година, 1 година Примена: на отворено, хотел, домаќинство Извор на напојување: USB, батерија, електрично напојување: електрично место на потекло: Жеџијанг, Кина Име на брендот : iClipper/OEM Број на модел: Y2 Име на ставка: Професионална машинка за коса Боја: сребрена Марка: OEM сечило: сечило од високо јаглероден челик Сертификат: CE/Rohs/FCC/CB батерија: 2500mAH Литиумска батерија Време на носење: 15 дена U200 вртежи во минута: 5 : 4 часа
 • IClipper-Y10S Трговија на големо во боја Пластична машинка за коса Професионален берберски електричен тример за коса на полнење

  IClipper-Y10S Трговија на големо во боја Пластична машинка за коса Професионален берберски електричен тример за коса на полнење

  Суштински детали Обезбедена услуга по продажбата: бесплатни резервни делови Гаранција: 1 година Материјал на сечилото: нерѓосувачки челик Примена: RV, хотел, комерцијален, може да се пере во домаќинството: НЕ Извор на енергија: Електрична апликација контролирана: НЕ Максимално времетраење: >90 мин. Напојување: електричен Место на потекло: ZHE Бренд: Iclipper Број на модел: Y10S Име на производ: Боја Професионална Клипер Боја: зелена, црвена, жолта, сина Клучен збор: Материјал за сечење коса: нерѓосувачки челик Време на полнење: 3 часа Сечило: материјал од нерѓосувачки челик ...
 • iClipper-Y10s

  iClipper-Y10s

  Брзи детали Обезбедена услуга по продажбата: бесплатни резервни делови Гаранција: 1 година Примена: RV, Хотел, Комерцијална, Се пере во домаќинство: НЕ Извор на енергија: Контролирана со електрична апликација: НЕ Приватен калап: Да Максимално времетраење: >90 минути Напојување: електрично место Потекло: ZHE Бренд: Iclipper Број на модел: Y10S Име на производ: Боја Професионална машинка Боја: зелена, црвена, жолта, сина Клучен збор: Материјал за сечење коса: нерѓосувачки челик Време на полнење: 3 часа Сечило: материјал од не'рѓосувачки челик Додатоци: чешел+.. .
 • Опис на производот Бренд ОЕМ/ОДМ Модел K2s Боја напон Напон 220V/50HZ,110V/60HZ Сертификација CE/CCC/ROHS/FCC Функција Бежична машина за сечење коса Блејд Керамички и титаниумски ножеви Мотор DC мотор Поврзани производи сертификати Информации за компанијата
 • Опис на производот Марка OEM/ODM Модел K6 Колач во боја Напон 220V/50HZ,110V/60HZ Сертификација Функција CE/CCC/ROHS/FCC Безжичен машина за сечење коса Блејд Керамички и титаниумски ножеви Мотор DC мотор Поврзани производи сертификати Информации за компанијата
 • Безжична машинка за коса-A6s

  Безжична машинка за коса-A6s

  Бренд iClipper Модел A6s Боја Црн Напон 220V/50HZ,110V/60HZ Сертификација CE/CCC/ROHS/FCC Функција Бежична машина за сечење коса Блејд Керамички и титаниумски ножеви Мотор DC мотор Брзи детали Напојување: ЕЛЕКТРИЧНО Место на потекло, Кина, место на потекло, B. : iClipper Број на модел: A6s Име на артикл: Безжичен стригач за коса Боја: црна Сертификација: CE/CB/ROHS/FCC Време на полнење: 4 часа Работно време: 4 часа Сечило: Керамички титаниумски нож Моќност: 8w Напон: 110-240V 50/. ..
123Следно >>> Страница 1/3

Претплатете се на нашиот билтен

За поддршка на нарачката или какви било прашања во врска со производите на нашата страница, испратете ни е-пошта или испратете ни порака и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Следете нè

на нашите социјални медиуми
 • sns01
 • sns02
 • sns03