Rreth Nesh

Ningbo Iclipper Electric Appliance Co., Ltd.

iClipper është një prodhues prerës flokësh me bazë në Kinë, i specializuar në dizajnimin, kërkimin dhe zhvillimin e prerësve të shkëlqyer të flokëve që nga viti 1998.

Prezantimi i kompanisë sonë

iClipper është një prodhues prerës flokësh me bazë në Kinë, i specializuar në projektimin, kërkimin dhe zhvillimin e prerësve të shkëlqyer të flokëve që nga viti 1998. Produktet tona janë të siguruara nga sistemi ndërkombëtar i cilësisë ISO9001 dhe organizata ndërkombëtare e inspektimit të cilësisë. iClipper zotëron shumë patenta vendase dhe ndërkombëtare për teknologjitë e tij unike.

Teknologjia iClipper

iClipper krijon teknologjinë "Acute Angle Mute blade", e cila sjell një performancë të shpejtë dhe me efikasitet të lartë të prerjes së flokëve me zhurmë të ulët të tehut. Motori lëvizës me aliazh argjendi dhe paladiumi siguron funksionim me shpejtësi të lartë dhe garanton gjithashtu jetëgjatësi super të gjatë.

JEMI KRIJUES

JEMI PASIONE

NE JEMI ZGJIDHJA


Regjistrohu në buletinin tonë

Për mbështetjen e porosive ose ndonjë pyetje në lidhje me produktet në faqen tonë, ju lutemi na dërgoni një email ose na dërgoni një mesazh dhe ne do t'ju kontaktojmë brenda 24 orëve.

Na ndiq

në rrjetet tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03