Cordless flokeve Clipper-A9s

Cordless flokeve Clipper-A9s

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

markë iClipper
model A9s
Ngjyrë e Bardhë e zezë
tension 220V / 50Hz, 110V / 60HZ
vërtetim CE / CCC / RoHS / FCC
funksion qethës flokët Cordless
teh Qeramike dhe titan Blades
motor motor DC

Details shpejta
Furnizimi me energji elektrike:
ELECTRIC
Vendi i origjinës:
Zhejiang, Kinë (Kontinent)
Brand Name:
iClipper
Numri Modeli:
A9
Item Emri:
LED ekran qethës flokët
Ngjyra:
Zi / Bardh
Akuzuar Koha:
4 orë
duke punuar me orar:
4 orë
Blade:
qeramike Titanium Blade
Voltage:
110-240V 50 / 60Hz
Certifikimi:
CE / CB / RoHS / FCC
Bateri:
2000mAH Lithium Battery
Fuqia:
8-10W
moq :
2000pcs
Paketimi & dorëzimit
Paketimi Details
Sasi / CTN (copë) 20pcs 
peshë Gross (kg) 11.5kgs 
peshë NET (kg) 11kgs 
Masa (cm) 52 x 42.5 mm 48.5cm 
1 x 20'ft (copë) 5233pcs 
Paketimi 261ctns 
1 × 40'HQ 12710PCS 
CTNS / HQ 635CTNS / HQ
Port
Ningbo Port
Lead Time:

Sasia (Copë) 1-2000 2001 - 6000 > 6000
Lindje. Koha (ditë) 30 60 Të negociohet

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products