Cordless Hair Clipper-T3

Cordless Hair Clipper-T3

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

markë iClipper
model T3
Ngjyrë E Bardhë e zezë
tension 220V / 50Hz, 110V / 60HZ
vërtetim CE / CCC / RoHS / FCC
funksion qethës flokët Cordless
teh Qeramike dhe titan Blades
motor motor DC

Details shpejta
Furnizimi me energji elektrike:
ELECTRIC
Vendi i origjinës:
Zhejiang, Kinë (Kontinent)
Brand Name:
iClipper
Numri Modeli:
T3
Item Emri:
Shtëpi Përdorimi Hair Clipper
Ngjyra:
Black / White
Certifikimi:
CE / RoHS / FCC / CB
Blade:
qeramike Titanium Blade
Akuzuar Koha:
3-4 orë
Kohëzgjatja:
3-4 orë
Fuqia:
8W
Bateri:
2000mAH Lithium Battery
Produktet kryesore:
Njeriut flokeve Clipper
Voltage:
110-240V 50 / 60Hz
Paketimi & dorëzimit
Paketimi Details
Sasi / CTN (copë) 20pcs 
peshë Gross (kg) 12.5kgs 
peshë NET (kg) 11.5kgs 
Masa (cm) 56 cm 42.5x32cm 
1 x 20'ft (copë) 7340pcs 
Paketimi 367ctns 
1 cm 40'HQ 17840PCS 
CTNS / HQ 892
Port
Ningbo Port
Lead Time:

Sasia (Copë) 1-2000 2001 - 6000 > 6000
Lindje. Koha (ditë) 30 60 Të negociohet

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products