Cordless Hair Clipper-Y3

Cordless Hair Clipper-Y3

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

markë iClipper
model Y3
Ngjyrë Blue / Red / Gold
tension 220V / 50Hz, 110V / 60HZ
vërtetim CE / CCC / RoHS / FCC
funksion qethës flokët Cordless
teh Qeramike dhe titan Blades
motor motor DC

Details shpejta
Furnizimi me energji elektrike:
ELECTRIC
Vendi i origjinës:
Zhejiang, Kinë (Kontinent)
Brand Name:
iClipper
Numri Modeli:
Y3
Item Emri:
Professional Hair Clipper
Ngjyra:
Golden / Blue / Red
Blade:
qeramike Titanium Blade
Certifikimi:
CE / CB / RoHS / FCC
Akuzuar Koha:
4 orë
duke punuar me orar:
4 orë
Fuqia:
8 W
moq :
2000
Bateri:
2000mAH Lithium Battery
Voltage:
110-240V 50 / 60Hz
Paketimi & dorëzimit
Paketimi Details
Sasia / CTN (cope) 20PCS 
peshë Gross (kg) 12kgs 
peshë NET (kg) 11kgs 
Masa (cm) 49 * 33.5 * 41.5cm 
1 x 20'ft (copë) 8235PCS / CTNs 
1 x 40'ft (copë)
1 x 40HQ (copë) 20000PCS / CTNS 
Packaging
Ngjyra madhësia box 239 * 160 * 80mm
Port
Ningbo Port
Lead Time:

Sasia (Copë) 1-2000 2001 - 6000 > 6000
Lindje. Koha (ditë) 30 60 Të negociohet

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products